Programul şi locul de desfăşurare a înscrierilor pentru candidaţii admişi în anul I, ciclul I – studii universitare de licență, în centrele special amenajate în perioada 03-08.08.2020

Înscrierile se desfăşoară în perioada 03.08.2020-08.08.2020 după următorul program:

- Luni - Vineri între orele 9.00-18.00;
- Sâmbătă între orele 9.00-14.00

Nr.
crt.
Facultatea Sala Locaţie înscrieri Nume/ Date contact pentru informații suplimentare
1.
INGINERIE D 03 Corpul D,
Str. Domnească nr. 111
Coordonate GPS: 45.446655, 28.053787
Opriș Cornelia
Talabă Diana
0336130208
2.
ARHITECTURĂ NAVALĂ CN 14 Corpul CN,
Str. Domnească nr. 111
Coordonate GPS: 45.446731, 28.053039
Codrescu Carmen 0336130230
3.
ŞTIINŢA ŞI INGINERIA ALIMENTELOR F 102 Corpul F,
Str. Domnească nr. 111
Coordonate GPS: 45.446440, 28.052732
Gavrilă Gabriela
Huhulea Mihaela
0336130177
4.
AUTOMATICĂ, CALCULATOARE, INGINERIE ELECTRICĂ ŞI ELECTRONICĂ Y 105 Corpul Y
Str. Științei nr.2
Coordonate GPS: 45.445623, 28.052306
Banaga Lucica
Dumitrașcu Lucia Valeria
Talpău Elena
0236470905
0336130236
5.
EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT A 009 Corpul A,
Str. Gării nr. 63 - 65
Coordonate GPS: 45.443267, 28.049301
Alina Păcularu
Gabriela Caloianu
0336130171
6.
LITERE AS 111 Corpul AS,
 Str. Domnească nr. 111
Coordonate GPS: 45.447194, 28.052765
Dumbravă Cornelia
Cenac Oana
Antofi Simona
Barna Iulia
0745 545 628
7.
ŞTIINŢE ŞI MEDIU SC 101 Corpul SC,
Str. Domnească nr. 111
45.447407, 28.051390
Timofti Mihaela
Drașovean Romana
Crînganu Jenică
Țigău Nicolae
0765211136, 0749105597, 0723588087, 0723147543, 0336130251, 0745177172
8.
ISTORIE, FILOSOFIE
ŞI TEOLOGIE
AS 004 Corpul AS,
Str. Domnească nr. 111
Coordonate GPS: 45.447261, 28.052964
Chirilă Simona
Tăbăcaru Anca
0336130194
9.
INGINERIE ȘI AGRONOMIE DIN BRĂILA Sala de Lectură Brăila,
Str. Calea Călăraşilor nr. 29
Coordonate GPS: 45.267268, 27.973054
Goanță Adrian Mihai
Căpățână Gigel
Drăgan Nicușor
Simionescu Cristian
Scheaua Fănel
Burtea Carmen
0374652572
0723444113
0723242219
10.
ECONOMIE ŞI ADMINISTRAREA AFACERILOR I S Corpul I,
Str.N. Bălcescu nr. 59-61
Coordonate GPS: 45.443520, 28.051489
Luparu Camelia
Lambrino Maria
Balosin Relu
Portasă Monica
0336130242
0758097916
11.
ŞTIINŢE JURIDICE, SOCIALE ŞI POLITICE AE 206
AE 222
Corpul AE,
Str. Domnească nr. 111
Coordonate GPS: 45.447566, 28.053286
Honceriu Gica
Hăulică Gina
Ioviță Liliana
0236493370
0745075484
12.
MEDICINĂ ȘI FARMACIE MG 1.7
MG 1.8
Corpul MG,
Str. Eroilor nr. 34
Coordonate GPS: 45.440204, 28.052647
Penu Elena Marilena
Ilie Anuța Victoria
0731022168
13.
ARTE AR 03
AR 013
Corpul AR,
Str. Domnească nr. 111
Coordonate GPS: 45.447174, 28.053640
Manea Ioana
Bobei Florin
Mogoș Oana
Nicolaie Florentina Gabriela
Corcăcel Constantin Adrian
0336130163